"/> به وبلاگ تمام بسکتبالی نوید خوش آمدید - مطالب آذر 1389

تو دنیا فقط یه ورزش داریم اونم بسکتباله.....ایول به هر چی بسکتبالیه

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

صفحات جانبی

نویسندگان

ابر برچسبها

نظر سنجی

آمار وبلاگAdmin Logo
themebox Logo
اگه موافقی که وبلاگم رو بروز کنم لطفا یک نظر بذار مرسی . . . .


نویسنده :نوید
تاریخ:1389/09/23-20:27

***نشست هماهنگی تیم‌های لیگ برتر برگزار شد محمود مشحون: بسكتبال را ضعیف نكنید صبا مهر به ما خیانت كرد***

محمود مشحون گفت: به جای این كه باشگاه‌ها بازیكن ملی‌پوش و با استعداد را كشف و برای تیم ملی تعریف كنند، فدراسیون بازیكن‌های با استعداد را به باشگاه‌ها معرفی می‌كند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رییس فدراسیون بسكتبال در نشست هماهنگی لیگ برتر عنوان كرد: این روزها فدراسیون در حال فعالیت برای كشف بازیكنان با استعداد است تا آنها را به تیم ملی بیاورد و به دنیای ورزش معرفی كند. باشگاه ها همین بازیكنان را با بازی ندادن و تمرین نكردن از دنیای ورزش دور می‌كند. بازیكنان وارد شده به تیم ملی پس از تمرین مناسب و كسب تجربه به شرایط آرمانی می‌رسند. همین بازیكنان جوان وقتی در كنار بازیكنان باتجربه باشگاه‌ها قرار می‌گیرند، فقط به عنوان تشویق كننده بر روی نیمكت می‌نشینند و به امید چند دقیقه بازی روزهای خود را سپری می‌كنند.

محمود مشحون درباره فدراسیون زیر نظرش اظهاركرد: فدراسیون بسكتبال مانند یك قطار است و به راه خود ادامه می‌دهد و هر كسی بخواهد با ما همراه شود، باید در ایستگاه‌ها منتظر ما بماند. اینجا جایی برای تكرار و آزمایش وجود ندارد. باید تیم ملی را محترم شمرده و منافع شخصی را دور بریزیم. برای موفقیت در ورزش بسكتبال راه دشواری را طی كرده‌ایم و راه دشوارتری را پیش رو داریم. زمان بسیار كم و بازی های فشرده‌ای برای باشگاه‌ها وجود دارد. بنابر این باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا هر كس در ورزش باشگاهی شركت می‌كند ناراضی نباشد. نباید سرمایه‌گذاران را از ورزش ناامید كنیم. نسبت به تمام مدیران، مربیان و ورزشكاران وظیفه داریم. مربی كه تمام وجودش را در طول سال در خدمت تیم ملی قرار می‌دهد، نتیجه می‌خواهد و این نتیجه فقط در قالب برنامه‌ریزی دقیق ممكن است.

وی ادامه داد: از هشت سال پیش كار خود را كرده‌ایم و هیچ كدام از فعالیت های ما مغرضانه نبوده و هر جایی كه مشاركتی انجام شده، فقط به منافع كشور فكر می‌كردیم. همه شاهد نتیجه فعالیت‌های مسئولین هستیم و حالا می‌بینیم كه در این 8 سال بسكتبال ایران از كجا به كجا رسیده است. موظفیم كه نه تنها احترام بل كه حق و حقوق و وضعیت مربیان، مدیران و بازیكنان را در نظر بگیریم. طی یك برنامه‌ریزی دقیق موظف هستیم تا پایان اردیبهشت لیگ برتر را به پایان برسانیم. سال گذشته تیم‌های صبامهر و پاسارگاد شیراز به لیگ برتر ضربه‌های جبران ناپذیری وارد كردند. تیم قزوینی به هیچ كدام از تعهدات خود نسبت به مربی و بازیكنان و فدراسیون را انجام نداد و به فدراسیون خیانت كرد و به بازیكنان لطمه زد.

شرایط فصل قبل این تیم باعث شده است كه دیگر اعتمادی وجود نداشته باشد و نمی‌توانیم با این وضعیت با این تیم ادامه فعالیت بدهیم.

وی خاطرنشان كرد: در سوپر لیگ ایران تیمی با نام صبا وجود نخواهد داشت زیرا پشت پرده این نام، فعالیت ها و سو استفاده‌های دیگر وجود دارد. اگر تیم قزوینی می‌خواهد در لیگ برتر حضور داشته باشد، باید هیات بسكتبال قزوین تمام بدهكاری های خود را به مربیان و بازیكنان بپردازد و فدراسیون به هیچ وجه كوتاه نمی‌آید.

وی خطاب به مسئول تیم شیراز نیز بیان كرد: تمام شرایط موجود برای صبامهر برای تیم شیراز نیز وجود دارد و تیم شیرازی نیز باید تمام مشكلات خود را حل كند.

رییس فدراسیون بسكتبال درباره بازیكنان حاضر در لیگ برتر بیان كرد: درباره تعیین نفرات كار ابداعی انجام ندادیم و طبق قانون‌های فیبا عمل می‌كنیم. هیچ تیمی در لیگ برتر به بازیكنان میدان نمی‌دهد. وارد كردن بازیكن جوان به تیم‌ها بیشتر از تعداد مجاز هیچ تغییری ایجاد نخواهد كرد و جوانان باز هم روی نیمكت خواند نشست. گاهی دیده شده در یك بازی یك تیم حتی با گل اختلاف بازیكن جدید خود را وارد زمین نمی‌كند. هر تیمی اگر به بازیكن جوان نیاز دارد، به تیم اصلی خود اضافه كند.

وی ادامه داد: اگر هر استان نسبت به تعهدات خود به فدراسیون، بازیكنان و مربیان كوتاهی كند، برخورد خواهیم كرد و همچنین اگر باشگاه اعلام كند، هر بازیكنی از وظایف خود سرپیچی می‌كند، طبق قرارداد مجدد محرومش خواهیم كرد. اصل كار باشگاه‌ها این است كه تیم ملی را تقویت كنند اما متاسفانه هر بازیكنی كه وارد تیم ملی شده در تیم ملی قهرمان شده است.

محمود مشحون در مورد وضعیت فدراسیون نیز گفت: همه باید برای موفقیت ورزش تلاش كنیم. فقط خودمان هستیم كه می‌توانیم اشتباه ها را رفع كنیم. این كار به حمایت همه مسئولین نیاز دارد. باید به ورزشكاران احترام، به پیشكسوت اخلاق و رفتار ورزشی را آموزش داد. منش ورزشكارانه مهمترین اصل است، ولی به آن توجه نمی‌شود. باید به ورزشكاران اخلاق بیاموزیم. در این هشت سال هر كاری را كه توانستیم، انجام دادیم و همه شاهد بودند كه در بازی های دوحه قطر تیم كامل ما مقام سوم را كسب كرد ولی دربازی های آسیایی چین تیم دست و پاشكسته توانست همان مقام را كسب كند. توقع‌ها خیلی بالا رفته ولی باید به داشته‌هایمان احترام بگذاریم. بسكتبال ما 8 سال پیش كجا بود و حالا كجاست كه در تمام دنیا روی بسكتبال ایران حساب باز می‌كنند. فدراسیون بسكتبال كه ضعیف نمی‌شود. این ورزش بسكتبال است كه با هماهنگ نبودن ضربه خواهد دید. در این چند سال هر كس هر كاری خواست انجام داد و صبر ما باعث شد كه در مقابل این رفتار نیاستیم اما از این به بعد به تك تك فعالیت‌ها در فدراسیون بسكتبال دقت خواهیم كرد و با هر كس كه از حد و حدود خود خارج شود، برخورد خواهیم كرد.

محمود مشحون درباره بازیكنان جوان و رده‌های پایه نیز بیان كرد: برای جوانان ارزش قائل شوید. به آنان اعتماد كنید و آینده بسكتبال را هدف قرار دهید. خود محوری را دور كنید و با هم هماهنگ شوید. در فدراسیون اول و آخر برای خدا كار می‌كنیم و بعد هم برای دینی كه به ورزش ایران داریم و اگر خدا بخواهد، موفق خواهیم شد. قبل از بازی های آسیایی به جای كمك روحی و روانی فقط تیم را تخریب كردند ولی بعد از بازی ها شرمنده و سردرگریبان اند. وقتی به بسكتبال خدمت می‌كنیم، توقع همگانی داریم اما، هیچ كدام از سرمایه‌های ما مهم نیست بهترین كار ما در این 8 سال معرفی فدراسیونی سلامت و با شرف بوده است.

وی ادامه داد: كار خودمان را ادامه می‌دهیم و از هیچ كس توقع نداریم ولی تمامی مسئولین در لیگ برتر باید با هم هماهنگ شوند و با فدراسیون نیز همكاری كنند. بازیكنان ملی‌پوش را برای تیم ملی آماده كنید و بیشتر از هر چیز به آنان اخلاق بیاموزید.

وی در پایان اظهار كرد: بزرگترین افتخار من و فدراسیون معرفی داوران سلامت و با وجدان است كه خالصانه به فدراسیون خدمت می‌كنند و وجدان خود را با هیچ چیز عوض نمی‌كنند.
داغ کن - کلوب دات کام
نظر() 

نویسنده :نوید
تاریخ:1389/09/23-20:23

****سرپرست تیم بسكتبال ذوب آهن: احتمال جدایی روزبهانی زیاد است****

اصفهان - سرپرست تیم بسكتبال ذوب آهن اصفهان گفت : توافقاتی برای پیوستن جابر روزبهانی بازیكن این تیم به تیم مهرام تهران بین دو باشگاه به عمل آمده است كه بر این اساس احتمال جدایی این بازیكن از تیم ما زیاد است .


محمد علی ارباب زاده ، روز یكشنبه در گفت وگو با ایرناافزود: توافقات بعمل آمده تا دو روز آینده نهایی خواهد شد و وضعیت انتقال این بازیكن به تیم مهرام تهران مشخص می شود. 
وی با اشاره به اینكه تاكنون رضایتنامه ای برای این بازیكن صاد نشده است ، اظهارداشت: روزبهانی امروز در تمرینات تیم بسكتبال ذوب آهن حضور داشت و تصمیم نهایی تا دو روز آینده اتخاذ خواهد شد. 
وی افزود: روزبهانی انگیزه زیادی برای این انتقال دارد و از این رو به رغم آنكه دوست نداریم بازیكنی از تیم ما جدا شود ، جلوی پیشرفت این بازیكن را نخواهیم گرفت و باشگاه هر تصمیمی اتخاذ كند ، می پذیریم. داغ کن - کلوب دات کام
نظر() 

نوع مطلب : لیگ برتر 
نویسنده :نوید
تاریخ:1389/09/23-20:19

**رییس كمیته ملی پارالمپیك: حضور تیم ملی بسكتبال با ویلچر در گوانگجو برای كسب تجربه است***

گوانگجو- رییس كمیته ملی پارالمپیك ایران گفت: بازیكنان تیم ملی بسكتبال با ویلچر ایران برای كسب تجربه به بازی های پاراآسیایی آمده اند.

'محمود خسروی وفا' درحاشیه مراسم گشایش نخستین دوره بازی های پاراآسیایی 2010 گوانگجو با اشاره به محرومیت پنج ساله تیم ملی بسكتبال با ویلچر كشورمان از حضور در مسابقات افزود :‌ كمیته ملی پارالمپیك تصمیم گرفت بازیكنان این تیم را برای دیدن بازی های تیم های آسیایی و آشنایی با توان فنی آنان به این دوره از بازی ها بیاورد. 
وی خاطر نشان كرد: فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در نظر دارد تیم ملی بسكتبال با ویلچر ایران را آماده نگه دارد تا اگر محرومیت آنان زودتر بخشیده شد، بازیكنان آماده باشند. 
رییس فدراسیون ورزش های جانبازان ومعلولین تاكید كرد: به همین دلیل تعداد هفت نفر از ملی پوشان آماده تیم ، سرمربی و سرپرست تیم ملی به مسابقات آسیایی آمده اند. 
وی گفت كه اقدامات قانونی به منظور بخشش محرومیت تیم بسكتبال با ویلچرانجام شده است و امیدوارم قبل از آغاز بازی های پارالمپیك 2012 لندن این اقدامات به ثمر بنشیند. 
مراسم گشایش نخستین دوره بازی های پاراآسیایی از ساعت 20 امشب به وقت گوانگجو در 'آ او تی'ورزشگاه المپیك شهر گوانگجو آغاز می شود. 
نخستین دور ه بازی های پاراآسیایی گوانگجو از فردا - دوشنبه - در 19 رشته آغاز می شود كه 157 ورزشكار ایران نیز در 15 رشته آن شركت دارند. 
داغ کن - کلوب دات کام
نظر() 

نویسنده :نوید
تاریخ:1389/09/21-18:30

***سه بازیکن برتر لیگ NBA در امتیاز گیری***

نام بازیکن
امتیاز
 کوین دورانت
 27.4
 کوبی برایانت
26.4
امار استودمایر
26.1
برای
برای دیدن همه بازیکنان لینک زیر رو کلیک کن
clickداغ کن - کلوب دات کام
نظر() 

نویسنده :نوید
تاریخ:1389/09/21-18:25

****صدر نشینان کنفرانس شرق لیگ NBA****

در کنفرانس شرق سه تیم زیر به ترتیب در صدر هستند :

1.بوستون سلتیکز
2.میامی هیت
3.اورلاندو مجیک

برای دیدن کل جدول با تمام جزئیات روی لینک زیر کلیک کن
کلیک
داغ کن - کلوب دات کام
نظر() 

نویسنده :نوید
تاریخ:1389/09/21-18:19

****صدرنشینان کنفرانس غرب****

در کنفرانس غرب سه تیم برتر به ترتیب:

1.سن انتونیو اسپرز
2.دالاس موریکس
3.لس آنجلس لیکرز

برای دیدن کل جدول به لینک زیر مراجعه کن
کلیک کن
داغ کن - کلوب دات کام
نظر() 

نویسنده :نوید
تاریخ:1389/09/20-17:38

****حضور بسكتبالیست آمریكایی در تمرینات و برگزاری 4 دیدار دوستانه****

سامب، بازیكن آمریكایی و پست 5 است كه با نظر كادر فنی مهرام در تمرین این تیم حضور یافت و قرار است در چند روز آینده در بازی‌های تداركاتی مهرام آزمایش شود. 
مسئولان مهرام ثبت قرارداد با این بازیكن آمریكایی را منوط به نمایش خوب در دیدارهای تداركاتی اعلام كرده‌اند. 
                                                                                                     

                                                   
*مهرام قرار است در هفته جاری چند دیدار تداركاتی با تیم‌های حاضر در لیگ برتر یعنی شهرداری گرگان، توزین كاشان و راه و ترابری قم برگزار كند. 
این تیم در نخستین دیدار امروز (شنبه) به مصاف شهرداری گرگان می‌رود. 
لیگ برتر بسكتبال از دوم دی ماه آغاز می‌شود.

تواناداغ کن - کلوب دات کام
نظر() 

نویسنده :نوید
تاریخ:1389/09/20-17:30

****آقاكوچكی: نداشتن تجربه كارمان در لیگ برتر بسكتبال را سخت می‌كند****

عباس آقاكوچكی در مورد وضعیت تیم بسكتبال راه و ترابری قم برای حضور در لیگ برتر اظهار داشت: 12 هفته است كه تمرینات خود را شروع كرده‌ایم و به نظر من از سایر تیم‌ها جلوتر هستیم. البته یكی از مشكلاتمان این است كه اصغر كاردوست بازیكن ملی‌پوش خود را به تازگی در اختیار گرفته‌ایم و باید با تیم بیشتر هماهنگ شود. 
سرمربی راه و ترابری افزود: دیگر مشكل تیم این است كه در سالنی كه قرار است بازی های خود را مقابل حریفان انجام دهیم تاكنون یك جلسه هم تمرین نداشته‌ایم. 
آقاكوچكی عنوان كرد: تیم ما فصل گذشته قهرمان لیگ دسته اول شد و طبعاً تجربه حضور در لیگ برتر را ندارد و همین موضوع كارمان را سخت‌تر می‌كند. البته هدف ما در گام نخست تبدیل راه و ترابری به یك تیم لیگ برتری و پس از آن حضور در جمع 8 تیم برتر است. 
سرمربی تیم راه و ترابری گفت: 2 بازیكن خارجی خوب را جذب كرده‌ایم كه در صورت عملكرد خوب آنها كمك زیادی به تیم می‌كند و می‌توانیم به حضور در بین 6 تیم اول لیگ هم امیدوار باشیم. 
راه و ترابری قم سال گذشته با قهرمانی در لیگ دسته اول راهی لیگ برتر شد. 
لیگ برتر بسكتبال از دوم مهرماه آغاز می‌شود.
 


تواناداغ کن - کلوب دات کام
نظر() 

نوع مطلب : لیگ برتر 
نویسنده :نوید
تاریخ:1389/09/20-17:24

****ماتیچ: یك سال دیگر از قراردادم با فدراسیون بسكتبال باقی مانده است****

وسلین ماتیچ در مورد اینكه مسئولان فدراسیون بسكتبال گفته‌اند قرارداد وی به پایان رسیده است، اظهار داشت: در این مورد اشتباهی صورت گرفته است و من یك سال دیگر هنوز از قراردادم با فدراسیون بسكتبال باقی مانده است. اینكه گفته شده قرارداد من پس از بازی‌های آسیایی گوانگجو به پایان رسیده است، درست نیست. 

*پیشنهادهای زیادی دارم 
پیشنهادهای زیاد و خوبی دارم، اما به دلیل اینكه با ایران قرارداد دارم و از لحاظ اخلاقی منطقی و درست نیست، نمی‌توانم نام آنها را بگویم و مذاكره كنم. 

*می‌خواهم فقط كسب موفقیت كنم 
خودم از حضور در ایران و سرمربی تیم ملی بودن احساس رضایت دارم، هرچند كه انتظارات از بسكتبال ایران بسار بالاست و كار سختی دارم. 
هدفم این است كه در هر بازی كسب موفقیت كنم و فرق نمی كند كه مقابل چه تیم باشد. 

*بسكتبال پایه باید سازماندهی شود 
یكی از برنامه‌های من برای بسكتبال ایران تقویت رده پایه است. ما باید استعدادها را شناسایی و آنها را پرورش دهیم. البته این برنامه از سال گذشته آغاز شده و برای سازماندهی بارها با مشحون، رئیس فدراسیون جلسه داشته‌ام. 
به نظر من بهترین راه پیشرفت توجه به رده‌های پایه است و این كار تنها می‌تواند آینده بسكتبال ایران را رقم بزند. 

*برای اولین بار با 50 درصد توان در آسیا ظاهر شدیم 
می توانم به جرات بگویم كه برای نخستین بار تیم ملی با 50 درصد توان خود در آسیا حاضر شده و به مقام سوم رسیدیم. البته در گوانگجو می توانستیم قهرمان شویم، اما مقابل میزبانی بازی كردیم كه با كمك داوران پیروز شد. 

*دولت باید كمك كند 
برای اینكه بسكتبال ایران مقام نخست خود در آسیا را داشته باشد تنها برنامه‌های من كافی نیست و باید همه از جمله دولت كمك كنند. یكی از مشكلات ما بحث خدمت سربازی بازیكنان و كسانی كه در خارج بازی می‌كنند است كه نمونه اش را در گوانگجو دیدیم. 
این هشداری است كه نشان می‌دهد باید تعامل بیشتری وجود داشته باشد. 

* یك سال بسیار مهم را پیش رو داریم 
سال آینده بسیار مهم است چون باید در جام ملت‌های آسیا شركت كنیم و در این مسابقات است كه سهمیه المپیك را كسب می‌كنیم، بنابر این باید تلاش خود را مضاعف كنیم. 
قطعاً صعود به المپیك روند بسكتبال ایران را تغییر می‌دهد و در دنیا شناخته تر می‌شویم و در صورت حضور نیافتن باید به آسیا محدود شویم. 

*حدادی بیش از هر زمان دیگری احتیاج به كمك دارد 
من و حدادی ارتباط بسیار خوبی با هم داریم و حتی اتفاق خانوادگی كه برای او افتاده بود را پیگیری و با خودش در این زمینه صحبت كردم كه خوشبختانه مشكل خاصی نبود. 
او در 2 سال گذشته شرایط دشواری را پشت سر گذاشته است و اینكه در لیگ تابستانی بازی نكرد، برایش سخت بود. در واقع این مشكلات نشان می دهد كه او بیش از هر زمان دیگری احتیاج به كمك دارد. 
هر بازیكنی برای اینكه به شرایط خوبی برسد به كمك مربی، بازیكنان و حتی خانواده نیاز دارد. 
حدادی بخشی از بسكتبال ایران است، پس لازم است كه به او كمك كنیم.


تواناداغ کن - کلوب دات کام
نظر() 

نویسنده :نوید
تاریخ:1389/09/20-17:21

****آرارات بدون شكست راهی مرحله دوم شد****

دور برگشت لیگ برتر بسكتبال بانوان با صدرنشینی آرارات و شركت كشت و صنعت ا...‌آباد قزوین به پایان رسید. 
در هفته پایانی دور برگشت روز گذشته از گروه اول، حجاب شیراز با نتیجه 61 بر 50 رشددانه گرگان را شكست داد و شهرداری بندرعباس با نتیجه 76 بر 36 بختیار تهران را درهم كوبید. 
از گروه دوم، استقلال با اختلاف 2 امتیاز و با نتیجه 68 بر 66 از سد تیم صدرنشین كشت و صنعت ا...آباد قزوین گذشت. فولاد مباركه سپاهان با نتیجه 95 بر 62 بر صدرای شیراز غلبه كرد و مهرام تهران با نتیجه 68 بر 43 شركت پویاغرب كرمانشاه را شكست داد. 
بر این اساس 4 تیم برتر وارد مرحله پلی‌آف شدند كه به صورت رفت‌ و برگشت به مصاف هم خواهند رفت و 4 تیم دوم هر گروه به صورت خطی با یكدیگر مسابقه خواهند داد. 
مرحله دوم این رقابت‌ها از 2 دی برگزار خواهد شد. 

رده‌بندی گروه‌ها به صورت زیر است: 
گروه اول: 
1. آرارات تهران 
2.نیكان ترابر تهران 
3. تیام تهران 
4. حجاب شیراز 
5. شهرداری بندرعباس 
6. رشددانه گرگان 
7. بختیار تهران 

گروه دوم: 
1. شركت كشت و صنعت ا...‌آباد قزوین 
2. فولاد مباركه سپاهان 
3. گاز تهران 
4. استقلال تهران 
5. مهرام تهران 
6. صدرای شیراز 
7. شركت پویاغرب كرمانشاه 


تواناداغ کن - کلوب دات کام
نظر() 

نویسنده :نوید
تاریخ:1389/09/19-17:09

*****صدرنشین كنفرانس شرق هجدهمین پیروزی خود را جشن گرفت*****

در ادامه رقابت‌های لیگ حرفه‌ای بسكتبال آمریكا بامداد امروز 3 دیدار برگزار شد كه در مهم‌ترین بازی بوستون سلتیكس برابر فیلادلفیا هجدهمین برد خود را جشن گرفت.
ااااااوستونی‌ها در این دیدار تنها با یك امتیاز اختلاف و با نتیجه 102 بر 101 به برتری رسیدند.
آلن از بوستون با كسب 23 امتیاز به عنوان امتیازآورترین بازیكن میدان شناخته شد.
در سایر دیدارها دالاس ماوریكس 102 بر 89 برابر نیوجرسی نتس پیروز شد و به هجدهمین پیروزی خود دست یافت و اورلاندو مجیك نیز با شكست 97 بر 83 مقابل پورتلند بلیزرز هفتمین باخت خود را تجربه كرد.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نوع مطلب : فقطNBA 
نویسنده :نوید
تاریخ:1389/09/17-20:36

******برنامه مسابقات مهرام و ذوب آهن مشخص شد******

توانا»، برنامه رقابت‌های باشگاه‌های بسكتبال غرب آسیا كه در این فصل برای نخستین بار به صورت لیگ برگزار می شود، اعلام و زمان و مكان دیدارهای تیم‌های مهرام و ذوب‌آهن، نمایندگان ایران مشخص شد. 
مهرام، قهرمان فصل گذشته غرب آسیا در گروه B این رقابت‌ها باید ابتدا به مصاف دانشگاه اردن برود و پس از آن با دهوك عراق و شانوبل لبنان بازی خواهد كرد. 
بازی‌های این گروه از 22 دی ماه و در كشور اردن آغاز می‎شود. 

ذوب‌آهن دیگر نماینده ایران باید ابتدا به مصاف الریاضی لبنان برود و پس از آن با الریاضی اردن و الاهلی یمن مسابقه خواهد داد. 
دیدارهای این گروه از 13 دی ماه در سوریه آغاز می‎شود. 

برنامه مرحله مقدماتی باشگاه‌های غرب آسیا: 

گروه A: سوریه 

دوشنبه 13 دی 
* ذوب آهن ایران - الریاضی لبنان 
* الاهلی یمن - الجلا سوریه 

سه شنبه 14دی 
* الریاضی اردن- الاهلی یمن 
* الجلا سوریه - الریاضی لبنان 
(ذوب آهن در این روز با قرعه استراحت روبرو است) 

چهارشنبه 15 دی 
* الاهلی یمن - الریاضی لبنان 
* ذوب آهن ایران - الریاضی اردن 

پنجشنبه 16 دی 
* ذوب آهن ایران - الاهلی یمن 
* الجلا سوریه - الریاضی اردن 

جمعه 17 دی 
* الریاضی لبنان - الریاضی اردن 
* ذوب آهن ایران - الجلا سوریه 

گروه B: 
چهارشنبه 22 دی 
* مهرام ایران - دانشگاه اردن 
* شانویل لبنان - دهوك عراق 

پنجشنبه 23 دی 
* مهرام ایران - دهوك عراق 
* الجیش سوریه - دانشگاه اردن 

جمعه 24 دی 
* مهرام ایران - شانویل لبنان 
* دهوك عراق - الجیش سوریه 

شنبه 25 دی 
* الجیش سوریه - شانویل لبنان 
* دانشگاه اردن - دهوك عراق 
(مهرام در این روز با قرعه استراحت روبرو است) 

یكشنبه 26 دی 
* مهرام ایران - الجیش سوریه 
* شانویل لبنان - دانشگاه اردن داغ کن - کلوب دات کام
نظر() 

نویسنده :نوید
تاریخ:1389/09/17-20:31

****پانزدهمین پیروزی لیكرز و شكست شوالیه‌ها****

در ادامه رقابت‌های لیگ حرفه‌ای بسكتبال آمریكا بامداد امروز لس آنجلس لیكرز در بیست و یكمین بازی فصل خود برابر واشنگتن ویزاردز قرار گرفت كه با پیروزی 115 بر 108 در این بازی پانزدهمین برد خود را جشن گرفت. 
كوبه برایانت در این بازی با كسب 32 امتیاز به عنوان امتیازآورترین بازیكن میدان شناخته شد. 

در دیگر دیدار مهم امروز كیلیولند كاوالیرز (شوالیه‌ها)، روند ناكامی‌های خود را ادامه داد و برابر فیلادلفیا 117 بر 97 شكست خورد. 
نتایج سایر مسابقات امروز: 
دنور ناگتس 98 - شارلوت بابكت 100 
نیوجرسی 101 - نتس آتلانتا هاوكس 116 
گلدن استیت 100 - دالاس ماوریكس 105 
دیترویت پیستونز 83 - هیوستون راكتس 97 
فینیكس سانس 99 - پورتلند بلیزرز 106 داغ کن - کلوب دات کام
نظر() 

نوع مطلب : فقطNBA 
نویسنده :نوید
تاریخ:1389/09/17-20:30

***بسكتبالیست های دانش آموز در اردوی سوم***

سومین اردوی تداركاتی تیم منتخب بسكتبال دانش آموزان اعزامی به مسابقات جهانی چانگ چیانگ چین با حضور 17 بسكتبالیست از جمعه به مدت 9 روز در استان گلستان برپا خواهد شد.

ایسنا،نخستین اردوی شناسایی در تهران با حضور 46 بسكتبالیست برگزار شد و برترین های اردوی اول 21 آبان در مرحله دوم در اصفهان گرد هم آمدند كه در پایان اردو با آرای مربیان یاسین شریفی( آذربایجان شرقی)- آرسام شجاعی- مجتبی رجایی- متین طالبی(اصفهان)- عماد قرایی- صالح فروتن( خراسان رضوی) – میلاد عزیزی- آرمین مهین زارع- برنا طوسی(شهر تهران)- حامد بیگی- حسن رحمتی- اشكان الله ویسی- عماد مرادآبادی- امیرمهدی قانع(شهرستان های استان تهران) – سروش دهقان(فارس)- حسین ایرانپور (قم)- تكلو( همدان) به سومین مرحله اردوی تداركاتی منتخب دانش آموزان دعوت شدند
داغ کن - کلوب دات کام
نظر() 

نوع مطلب : تیم 16- ایران 
نویسنده :نوید
تاریخ:1389/09/11-15:02

****نتایج بازی های لیگ nba****

اوكلاهاما 123 - نیوجرسی نتس 120
واشنگتن ویزاردز 108 - تورنتو راپتورز 127
پورتلند بلیزرز 95 - بوستون سلتیكس 99
دیترویت پیستونز 72 - میامی هیت 97
شارلوت بابكت 73 - نیواورلآن هورنتس 89
مینه سوتا 86 - دالاس ماوریكس 100
میلواكی باكس 94 - دنور ناگتس 105
ایندیانا پیسرز 88 - یوتا جاز 110
ساكرامنتو كینگز 85 - لس آنجلس كلیپرز 90داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نوع مطلب : فقطNBA 
نویسنده :نوید
تاریخ:1389/09/11-14:56

****تداوم نیمكت نشینی حدادی در یازدهمین شكست‌ ممفیس****

توانا»، رقابت‌های حرفه‌ای بسكتبال آمریكا امروز نیز پیگیری شد كه تیم ممفیس گریزلیز باز هم در غیاب حدادی شكست دیگری را این بار برابر آتلانتا هاوكس تجربه كرد.
ممفیسی‌ها در این دیدار كه نوزدهمین بازی خود را انجام می‌دادند با نتیجه 109 بر 112 برابر حریف خود مغلوب شدند.
رودی گای در این دیدار با كسب 23 امتیاز به عنوان امتیازآورترین بازیكن ممفیس و میدان شناخته شد.در دیگر دیدارمهم لس آنجلس لیكرز ششمین شكست خود را با نتیجه 109 بر 99 برابر هیوستون راكتس به دست آورد.
كوبی برایانت، فوق ستاره لیكرزی ها هم با تصاحب 27 امتیاز نتوانست مانع شكست تیم خود شود.داغ کن - کلوب دات کام
نظر() 

نوع مطلب : فقطNBA 
نویسنده :نوید
تاریخ:1389/09/11-14:30

***سرمربی تیم بسكتبال بانوان سپاهان:بهترین بازیكن خود را از دست دادیم***

آیلین ملكیان' روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اگر با این بازیكنان نتیجه بگیریم،عملكرد موفقی را در كارنامه خود ثبت كرده ایم .
وی به مصدومیت 'آزاده زمان پور' امتیاز آورترین بازیكن تیم بسكتبال بانوان سپاهان اشاره كرد و افزود: همه تیم ها برای دور برگشت تقویت شدند با این وجود تیم ما نمی تواند از وجود امتیاز آورترین بازیكن خود استفاده كند.
سرمربی تیم بسكتبال بانوان بسكتبال سپاهان در عین حال افزود:این تفكر را در تیم جا انداخته ایم كه با همین بازیكنان بهترین نتیجه را خواهیم گرفت و چنانچه شكست هم خوردیم تجربه اندوزی كرده ایم.
ملكیان با بیان اینكه تیم بسكتبال بانوان سپاهان در هفته اول دور برگشت سه تیم گاز تهران، استقلال و تیم كرمانشاه را شكست داد ، گفت: تمام بازیكنان تیم اراده كردند كه با كسب دو برد وضعیت تیم سپاهان را برای ادامه مسابقات بهبود بخشند.
وی به شیوه جدید برگزاری مسابقات لیگ برتر بسكتبال بانوان اشاره كرد و افزود: امسال مسابقات به صورت پلی آف برگزار می شود و چهار تیم برتر هرگروه با هم رقابت می كنند و در نهایت چهار تیم به مرحله نیمه نهایی می رسند.
ملكیان كه سمت نایب رییسی هیات بسكتبال استان اصفهان را نیز بر عهده دارد، ادامه داد: تیم سپاهان چند سال است كه به عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر دست یافته است اما تلاش می كنیم تا امسال به عنوان قهرمانی دست یابیم.داغ کن - کلوب دات کام
نظر() 

نوع مطلب : لیگ برتر  لیگ دسته اول   • تعداد صفحات :3
  • 1  
  • 2  
  • 3  
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو