تبلیغات
به وبلاگ تمام بسکتبالی نوید خوش آمدید - ***نشست هماهنگی تیم‌های لیگ برتر برگزار شد محمود مشحون: بسكتبال را ضعیف نكنید صبا مهر به ما خیانت كرد***

تو دنیا فقط یه ورزش داریم اونم بسکتباله.....ایول به هر چی بسکتبالیه

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

صفحات جانبی

نویسندگان

ابر برچسبها

نظر سنجی

آمار وبلاگAdmin Logo
themebox Logo
اگه موافقی که وبلاگم رو بروز کنم لطفا یک نظر بذار مرسی . . . .


نویسنده :نوید
تاریخ:1389/09/23-21:27

***نشست هماهنگی تیم‌های لیگ برتر برگزار شد محمود مشحون: بسكتبال را ضعیف نكنید صبا مهر به ما خیانت كرد***

محمود مشحون گفت: به جای این كه باشگاه‌ها بازیكن ملی‌پوش و با استعداد را كشف و برای تیم ملی تعریف كنند، فدراسیون بازیكن‌های با استعداد را به باشگاه‌ها معرفی می‌كند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رییس فدراسیون بسكتبال در نشست هماهنگی لیگ برتر عنوان كرد: این روزها فدراسیون در حال فعالیت برای كشف بازیكنان با استعداد است تا آنها را به تیم ملی بیاورد و به دنیای ورزش معرفی كند. باشگاه ها همین بازیكنان را با بازی ندادن و تمرین نكردن از دنیای ورزش دور می‌كند. بازیكنان وارد شده به تیم ملی پس از تمرین مناسب و كسب تجربه به شرایط آرمانی می‌رسند. همین بازیكنان جوان وقتی در كنار بازیكنان باتجربه باشگاه‌ها قرار می‌گیرند، فقط به عنوان تشویق كننده بر روی نیمكت می‌نشینند و به امید چند دقیقه بازی روزهای خود را سپری می‌كنند.

محمود مشحون درباره فدراسیون زیر نظرش اظهاركرد: فدراسیون بسكتبال مانند یك قطار است و به راه خود ادامه می‌دهد و هر كسی بخواهد با ما همراه شود، باید در ایستگاه‌ها منتظر ما بماند. اینجا جایی برای تكرار و آزمایش وجود ندارد. باید تیم ملی را محترم شمرده و منافع شخصی را دور بریزیم. برای موفقیت در ورزش بسكتبال راه دشواری را طی كرده‌ایم و راه دشوارتری را پیش رو داریم. زمان بسیار كم و بازی های فشرده‌ای برای باشگاه‌ها وجود دارد. بنابر این باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا هر كس در ورزش باشگاهی شركت می‌كند ناراضی نباشد. نباید سرمایه‌گذاران را از ورزش ناامید كنیم. نسبت به تمام مدیران، مربیان و ورزشكاران وظیفه داریم. مربی كه تمام وجودش را در طول سال در خدمت تیم ملی قرار می‌دهد، نتیجه می‌خواهد و این نتیجه فقط در قالب برنامه‌ریزی دقیق ممكن است.

وی ادامه داد: از هشت سال پیش كار خود را كرده‌ایم و هیچ كدام از فعالیت های ما مغرضانه نبوده و هر جایی كه مشاركتی انجام شده، فقط به منافع كشور فكر می‌كردیم. همه شاهد نتیجه فعالیت‌های مسئولین هستیم و حالا می‌بینیم كه در این 8 سال بسكتبال ایران از كجا به كجا رسیده است. موظفیم كه نه تنها احترام بل كه حق و حقوق و وضعیت مربیان، مدیران و بازیكنان را در نظر بگیریم. طی یك برنامه‌ریزی دقیق موظف هستیم تا پایان اردیبهشت لیگ برتر را به پایان برسانیم. سال گذشته تیم‌های صبامهر و پاسارگاد شیراز به لیگ برتر ضربه‌های جبران ناپذیری وارد كردند. تیم قزوینی به هیچ كدام از تعهدات خود نسبت به مربی و بازیكنان و فدراسیون را انجام نداد و به فدراسیون خیانت كرد و به بازیكنان لطمه زد.

شرایط فصل قبل این تیم باعث شده است كه دیگر اعتمادی وجود نداشته باشد و نمی‌توانیم با این وضعیت با این تیم ادامه فعالیت بدهیم.

وی خاطرنشان كرد: در سوپر لیگ ایران تیمی با نام صبا وجود نخواهد داشت زیرا پشت پرده این نام، فعالیت ها و سو استفاده‌های دیگر وجود دارد. اگر تیم قزوینی می‌خواهد در لیگ برتر حضور داشته باشد، باید هیات بسكتبال قزوین تمام بدهكاری های خود را به مربیان و بازیكنان بپردازد و فدراسیون به هیچ وجه كوتاه نمی‌آید.

وی خطاب به مسئول تیم شیراز نیز بیان كرد: تمام شرایط موجود برای صبامهر برای تیم شیراز نیز وجود دارد و تیم شیرازی نیز باید تمام مشكلات خود را حل كند.

رییس فدراسیون بسكتبال درباره بازیكنان حاضر در لیگ برتر بیان كرد: درباره تعیین نفرات كار ابداعی انجام ندادیم و طبق قانون‌های فیبا عمل می‌كنیم. هیچ تیمی در لیگ برتر به بازیكنان میدان نمی‌دهد. وارد كردن بازیكن جوان به تیم‌ها بیشتر از تعداد مجاز هیچ تغییری ایجاد نخواهد كرد و جوانان باز هم روی نیمكت خواند نشست. گاهی دیده شده در یك بازی یك تیم حتی با گل اختلاف بازیكن جدید خود را وارد زمین نمی‌كند. هر تیمی اگر به بازیكن جوان نیاز دارد، به تیم اصلی خود اضافه كند.

وی ادامه داد: اگر هر استان نسبت به تعهدات خود به فدراسیون، بازیكنان و مربیان كوتاهی كند، برخورد خواهیم كرد و همچنین اگر باشگاه اعلام كند، هر بازیكنی از وظایف خود سرپیچی می‌كند، طبق قرارداد مجدد محرومش خواهیم كرد. اصل كار باشگاه‌ها این است كه تیم ملی را تقویت كنند اما متاسفانه هر بازیكنی كه وارد تیم ملی شده در تیم ملی قهرمان شده است.

محمود مشحون در مورد وضعیت فدراسیون نیز گفت: همه باید برای موفقیت ورزش تلاش كنیم. فقط خودمان هستیم كه می‌توانیم اشتباه ها را رفع كنیم. این كار به حمایت همه مسئولین نیاز دارد. باید به ورزشكاران احترام، به پیشكسوت اخلاق و رفتار ورزشی را آموزش داد. منش ورزشكارانه مهمترین اصل است، ولی به آن توجه نمی‌شود. باید به ورزشكاران اخلاق بیاموزیم. در این هشت سال هر كاری را كه توانستیم، انجام دادیم و همه شاهد بودند كه در بازی های دوحه قطر تیم كامل ما مقام سوم را كسب كرد ولی دربازی های آسیایی چین تیم دست و پاشكسته توانست همان مقام را كسب كند. توقع‌ها خیلی بالا رفته ولی باید به داشته‌هایمان احترام بگذاریم. بسكتبال ما 8 سال پیش كجا بود و حالا كجاست كه در تمام دنیا روی بسكتبال ایران حساب باز می‌كنند. فدراسیون بسكتبال كه ضعیف نمی‌شود. این ورزش بسكتبال است كه با هماهنگ نبودن ضربه خواهد دید. در این چند سال هر كس هر كاری خواست انجام داد و صبر ما باعث شد كه در مقابل این رفتار نیاستیم اما از این به بعد به تك تك فعالیت‌ها در فدراسیون بسكتبال دقت خواهیم كرد و با هر كس كه از حد و حدود خود خارج شود، برخورد خواهیم كرد.

محمود مشحون درباره بازیكنان جوان و رده‌های پایه نیز بیان كرد: برای جوانان ارزش قائل شوید. به آنان اعتماد كنید و آینده بسكتبال را هدف قرار دهید. خود محوری را دور كنید و با هم هماهنگ شوید. در فدراسیون اول و آخر برای خدا كار می‌كنیم و بعد هم برای دینی كه به ورزش ایران داریم و اگر خدا بخواهد، موفق خواهیم شد. قبل از بازی های آسیایی به جای كمك روحی و روانی فقط تیم را تخریب كردند ولی بعد از بازی ها شرمنده و سردرگریبان اند. وقتی به بسكتبال خدمت می‌كنیم، توقع همگانی داریم اما، هیچ كدام از سرمایه‌های ما مهم نیست بهترین كار ما در این 8 سال معرفی فدراسیونی سلامت و با شرف بوده است.

وی ادامه داد: كار خودمان را ادامه می‌دهیم و از هیچ كس توقع نداریم ولی تمامی مسئولین در لیگ برتر باید با هم هماهنگ شوند و با فدراسیون نیز همكاری كنند. بازیكنان ملی‌پوش را برای تیم ملی آماده كنید و بیشتر از هر چیز به آنان اخلاق بیاموزید.

وی در پایان اظهار كرد: بزرگترین افتخار من و فدراسیون معرفی داوران سلامت و با وجدان است كه خالصانه به فدراسیون خدمت می‌كنند و وجدان خود را با هیچ چیز عوض نمی‌كنند.
داغ کن - کلوب دات کام
نظر() 


Can you grow taller with exercise?
1396/06/27 10:14
Saved as a favorite, I like your blog!
gemmahert.blog.fc2.com
1396/04/31 09:09
Thanks a lot for sharing this with all folks you actually
recognize what you're speaking about! Bookmarked.
Please additionally talk over with my website =).
We may have a hyperlink change contract among us
concepcionmenkin.wordpress.com
1396/04/30 16:40
That is a very good tip particularly to those new to the
blogosphere. Short but very precise information… Appreciate your sharing this one.
A must read article!
barnettikkynvduyu.snack.ws
1396/04/29 02:26
Right now it sounds like Wordpress is the best blogging platform
out there right now. (from what I've read) Is that what you are using on your blog?
soniasnively.wordpress.com
1396/04/29 00:04
Thanks in favor of sharing such a fastidious thinking,
paragraph is nice, thats why i have read it entirely
lawsonwxhmzviach.sosblogs.com
1396/04/28 18:06
This post is really a fastidious one it assists new net people, who are wishing in favor of blogging.
http://medapinneo.hatenablog.com
1396/04/27 12:00
Woah! I'm really digging the template/theme of this website.
It's simple, yet effective. A lot of times it's very hard to get that "perfect balance" between user friendliness and appearance.
I must say you've done a excellent job with this. Additionally, the blog
loads extremely fast for me on Firefox. Excellent Blog!
nohemigazzillo.pixnet.net
1396/04/25 13:18
I got this website from my friend who told me regarding this web
site and now this time I am visiting this site and
reading very informative articles at this time.
jaggedrecluse4459.exteen.com
1396/04/23 20:40
Hi there i am kavin, its my first time to commenting
anywhere, when i read this piece of writing i thought i could also
create comment due to this good article.
lucile8ochoa31.exteen.com
1396/03/2 20:11
Why people still use to read news papers when in this technological globe all is available on net?
tanweapon2694.wordpress.com
1396/02/22 09:29
I'm not sure why but this web site is loading very
slow for me. Is anyone else having this problem or is it a issue on my end?
I'll check back later on and see if the problem still exists.
سحر
1389/10/6 22:18
فریاد که از عمر جهان هر نفسی رفت

دیدیم کزین جمع پرکنده کسی رفت

شادی مکن از زادن و شیون مکن از مرگ

زین گونه بسی آمد و زین گونه بسی رفت

آن طفل که چو پیر ازین قافله درماند

وان پیر که چون طفل به بانگ جرسی رفت

از پیش و پس قافله ی عمر میدنیش

گه پیشروی پی شد و گه باز پسی رفت

ما همچو خسی بر سر دریای وجودیم

دریاست چه سنجد که بر این موج خسی رفت

رفتی و فراموش شدی از دل دنیا

چون ناله ی مرغی که ز یاد قفسی رفت

رفتی و غم آمد به سر جای تو ای داد

بیدادگری آمد و فریادرسی رفت

این عمر سبک سایه ی ما بسته به آهی ست

دودی ز سر شمع پرید و نفسی رفت


« هوشنگ ابتهاج »


خواستم بخاطر علاقه

قلبی خودم سومین سالگرد " آیدین نیكخواه بهرامی"

رو تسلیت بگم.

روحش شاد و یادش گرامی ...
پاسخ نوید : واقعا روحش شاد
...6...
1389/09/27 22:24
سلام
وبلاگ جالبی داری.
به ما هم سر بزن
پاسخ نوید : ممنون....حتما
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر